Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Sommer i Vå, Rauland 1944

Olje på plate
28x35
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -44

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering