Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Bosnisk Madonna med Barnet 1997

Olje på plate
58x38
Signert og datert nede t.v.: Anne Knoff 97.

Vurdering