Askevold, Anders(1834-1900)
Budeie med kyr ved vanningssted
Olje på lerret
76x69
Signert nede t.h.: A: Askevold Ddorf
Vurdering
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
76x69
Vurdering