Auksjon tirsdag 16. desember 2003 kl 18:00

Oslo

Askevold, Anders (1834-1900)
Budeie med kyr ved vanningssted

Olje på lerret
76x69
Signert nede t.h.: A: Askevold Ddorf

Vurdering

Tilslag NOK 15 000