Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Båt ved strand

Olje på plate
25 X 20
Signert nede t. v.: Hans Dahl

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 8 500