Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Tannæs, Marie (1854-1939)
Fra Holmestrand

Olje på lerret
25x36
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000

Antagelig fra 1890-årene, da hun var bl.a. i Holmestrand og malte.