Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Dahl, Hans (1849-1937)
To småpiker ved Strynsvannet

Olje på lerret, oppklebet på plate
29x44
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Motivet er sett fra Hjelle over mot Fodnes.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000