Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Dahl, Hans (1849-1937)
Kvinne med stråhatt 1875

Olje på lerret, oppklebet på plate
39x25
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl 18 Mai 75 Dfs.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000