Müller, Morten(1828-1911)
Budeie med kyr ved vann 1868
Olje på lerret
42x66
Signert og datert nede t.v.: Morten Müller. 1868.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
42x66
Vurdering