Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Bøverdalen
Olje på plate
32x41
Signert nede på midten: HS
Påtegnet med tittel, datert 1935 og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
32x41
Signert nede på midten: HS
Vurdering