Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Steinbakka

Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: HS 1927

Påtegnet med signatur, tittel, datering på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 500