Sørensen, Henrik(1882-1962)
Steinbakka
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: HS 1927
Påtegnet med signatur, tittel, datering på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på plate
24x33
Vurdering