Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Gullvåg, Håkon (1959-)
Hund 1982

Olje på plate
40x64
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg -82

Signert samt noe bemaling på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering