Gullvåg, Håkon(1959-)
Hund 1982
Olje på plate
40x64
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg -82
Signert samt noe bemaling på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
40x64
Vurdering