Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Knoff, Johan(1935-)
Mean Street 1978

Olje på lerret
96x121
Signert og datert nede t.h.: J Knoff 78

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000