Knoff, Johan(1935-)
Mean Street 1978
Olje på lerret
96x121
Signert og datert nede t.h.: J Knoff 78
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
96x121
Vurdering