Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Knoff, Johan (1935-)
Mean Street 1978

Olje på lerret
96x121
Signert og datert nede t.h.: J Knoff 78

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering