Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Budeie med kyr 1867

Olje på lerret
41x53
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1867.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00