Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Kyr ved vanningsted 1886

Olje på lerret
57x40
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1886.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000