Askevold, Anders(1834-1900)
Kyr ved vanningsted 1886
Olje på lerret
57x40
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1886.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
57x40
Vurdering