Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Mann med hest 1899

Olje på lerret
60x78
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 99.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000