Wentzel, Gustav(1859-1927)
Mann med hest 1899
Olje på lerret
60x78
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 99.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
60x78
Vurdering