Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon med to figurer 1981
Olje på lerret
80x104
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
80x104
Vurdering