Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Aunvik, Jan (1948-2001)
Komposisjon med to figurer 1981

Olje på lerret
80x104
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering