Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Vemren, Hilde (1953-)
Veneziansk glass 1999

Olje på lerret
80x140
Signert og datert nede t.h.: H. Vemren 99

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000