Vemren, Hilde(1953-)
Veneziansk glass 1999
Olje på lerret
80x140
Signert og datert nede t.h.: H. Vemren 99
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
80x140
Vurdering