Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Kirkeinteriør 1867
Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.v.: Vinc. St. Lerche Dsdf 67.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
63x47
Vurdering