Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Kirkeinteriør 1867

Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.v.: Vinc. St. Lerche Dsdf 67.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering