Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fra Selbø

Olje på lerret
61x77
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Noe utydelig datert nede t.h.: 1906. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Selbø". Angivelig fra Setesdalen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering