Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med hus 1971

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000