Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Riis, Bendik (1911-1988)
Gråtende birk

Olje på lerret
79x77
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000