Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Åsgårdstrand II

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: E.H.J.

Signert, datert 1948 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000