Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Fra Åsgårdstrand II

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: E.H.J.

Signert, datert 1948 og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000