Hennum, Sverre(1887-1967)
Interiør 1917
Olje på lerret
65x77
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Sverre Hennum Fr.vern. 1917.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Statens Kunstutstilling, Oslo.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00