Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

UTGÅR
Vår i Bærum

Olje på lerret
47x51
Signert nede t.h.: RK

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering