Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Holmsbu 1949
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart -49
Signert, påtegnet: "Holmsbu" og datert: "julen 1949" på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000