Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Midelfart, Willi (1904-1975)
Fra Holmsbu 1949

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart -49

Signert, påtegnet: "Holmsbu" og datert: "julen 1949" på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering