Sitje, Joronn(1897-1982)
I havegangen
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje
Vurdering