Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Sitje, Joronn (1897-1982)
I havegangen

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering