Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Enger, Erling (1899-1990)
Bjerkestammer i vinterlandskap

Olje på lerret
38x47
Signert nede t.h.: Erling Enger

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000