Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Bærum 1949

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart 49

Signert, datert og påtegnet: "Bærum" på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000