Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Stadskleiv, Torleiv (1865-1946)
Høyfjell med vann

Olje på lerret
114x135
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000