Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Stadskleiv, Torleiv(1865-1946)
Høyfjell med vann

Olje på lerret
114x135
Signert nede t.h.: Torleiv Stadskleiv

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 31 000