Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap 1930

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 30

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000