Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Landskap

Olje på mahognyplate
45x55
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Sven fra Søren okt 1933

Signert på baksiden av platen: Henrik Sørensen. Påtegnet på lapp på baksiden: "Sven. Den svenske maler Sven Ericson - populært kalt "X"'et.".

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000