Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Krøyer, Peder Severin(1851-1909)
Fra Skagen

Olje på lerret, oppklebet på plate
18x23
Signert nede t.v.: SK

Påtegnet på baksiden av platen: PS Krøyer Skagen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00