Krøyer, Peder Severin(1851-1909)
Fra Skagen
Olje på lerret, oppklebet på plate
18x23
Signert nede t.v.: SK
Påtegnet på baksiden av platen: PS Krøyer Skagen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
18x23
Signert nede t.v.: SK
Vurdering