Brendekilde, Hans Andersen(1857-1942)
Mølle i vinterlandskap
Olje på lerret
43x61
Signert nede t.h.: H.A.B.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
43x61
Signert nede t.h.: H.A.B.
Vurdering
NOK 30 000–50 000