Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Brendekilde, Hans Andersen (1857-1942)
Mølle i vinterlandskap

Olje på lerret
43x61
Signert nede t.h.: H.A.B.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000