Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Christensen, Finn(1920-2009)
Konstantinbuen i Roma

Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Finn Christensen.

Permanenten, kat.nr. 268.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 11 000