Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Onsager, Søren (1878-1946)
Pikeportrett

Olje på lerret
72x51
Signert nede t.v.: Søren Onsager

Bemalt på baksiden av lerretet med snetung skog.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000