Opdahl, Ørnulf(1944-)
Sarkofag 1977
Olje på lerret
70x90
Signert og datert nede på midten: Ørnulf Opdahl 77
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 39 000
Olje på lerret
70x90
Vurdering