Strømme, Olav(1909-1978)
Komposisjon 1966
Olje på plate
20x30
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -66.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold
Olje på plate
20x30
Vurdering
NOK 10 000–12 000