Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Komposisjon 1966

Olje på plate
20x30
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -66.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000