Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Kuper, Yuri(1940-)
Spikeren 1980

Olje på lerret
50x50
Signert og datert nede t.h.: Y. Kuper - 80

Påtegnet med tittel noe utydelig på baksiden, på blindrammen: The Nale (The Nail?).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 12 500