Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Høstfarver 1982
Materialbilde, blad-sølv og -gull på papir
69x99
Signert og datert nede t.h.: Benny Motzfeldt -82
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
69x99
Vurdering