Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Høstfarver 1982

Materialbilde, blad-sølv og -gull på papir
69x99
Signert og datert nede t.h.: Benny Motzfeldt -82

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering