Storstein, Aage(1900-1983)
Utsikt mot Ronsholmen, Justøy 1963
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Storstein - 63
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Utsigt mot Ronsholmen malt i Ronna, Justøy, sommeren 1963 kat.nr. 186 c størrelse 60x73 Storstein".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000