Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Gundersen, Helene (1858-1934)
Interiør, kvinne som vanner blomster

Olje på lerret
64x74
Signert nede t.h.: Helene Gundersen

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 30 000