Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Gundersen, Helene (1858-1934)
Bondeinteriør

Olje på lerret
67x81
Signert nede t.h.: H Gundersen

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering