Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Gundersen, Helene(1858-1934)
Bondeinteriør

Olje på lerret
67x81
Signert nede t.h.: H Gundersen

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00