Gundersen, Helene(1858-1934)
Bondeinteriør
Olje på lerret
67x81
Signert nede t.h.: H Gundersen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
67x81
Vurdering