Kihle, Harald(1905-1997)
Til Storegut 1943
Olje på plate
24x19
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: HK 43 HK
Påtegnet på baksiden: "16/8 -43 Botndalen Studie III Til Storegut. Tru Bjønn er ute i kveld? (han gjette ku og gjeit på Storegut - vollen)".
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 5 500