Konow, Karl(1865-1928)
Småbruk i vinterlandskap, aften
Olje på lerret
53x70
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: 1895 K. Konow
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
53x70
Vurdering
NOK 5 000