Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Konow, Karl(1865-1928)
Småbruk i vinterlandskap, aften

Olje på lerret
53x70
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: 1895 K. Konow

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 3 500