Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Komposisjon med figurer og krukker

Litografi
38x54
Dobbelt signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Dobbelt nummerert nede t.v.: 6/20. Todelt motiv.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering