Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Esdaile, Peter (1947-)
Berøringen I 1975

Litografi, lysmål
52x41
Signert og datert nede t.h.: P. Esdaile 75

Påtegnet nede t.v.: "Pr.trykk". Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500