Manessier, Alfred(1911-1993)
Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier
Nummerert nede t.h.: 154/175.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier
Nummerert nede t.h.: 154/175.
Vurdering
NOK 5 000