Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Manessier, Alfred (1911-1993)

Litografi
65x50
Signert nede t.v.: Manessier

Nummerert nede t.h.: 154/175.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000