Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Lampe, Reidar(1887-1964)
Oppstilling med kjele, kanne, flaske, glass, fylle

Akvarell på papir
26x33
hund og frukt Signert nede t.h.: R. Lampe

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 500