Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Werenskiold, Dagfin (1892-1977)
Hageblomster 1953

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede på midten: DW 1953

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000