Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fleurs des Champs 1969

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69

Påtegnet med nr. 14, tittel, mål, signert og datert på baksiden av lerretet. Uinnrammet.

UTSTILT:

Galerie Ariel, Paris, kat.nr. 5743.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000